לינולאום לרצפה


לינולאום לרצפה: הבחירה הטבעית

 

השמועה מספרת שהמשלחת שצללה אל חורבותיה של ספינת הטיטניק, כמאה שנים לאחר טביעתה, גילתה את רצפת הלינולאום של אולם הנשפים עומדת בעינה כמעט ללא נזק. מאז פיתוחו בשנת 1863, לינולאום נותר אחד מחומרי הריצוף העמידים והשימושיים ביותר שבנמצא. ריצוף לינולאום הוא פופולרי במיוחד במטבחים, אולמות ספורט, מעבדות, משרדים, ספריות, בתי ספר ואף בבתים פרטיים. לפניכם מספר סיבות מדוע לינולאום לרצפה אף פעם לא יוצא מהאופנה.

עמידות:

לינולאום הוא חומר עמיד באופן יוצא מגדר הרגיל. תחת תנאי תחזוקה נאותים,

לינולאום לרצפה:

יכול להחזיק מעמד היטב למשך לא פחות מארבעים שנה!

תחזוקה קלה:

לינולאום הוא בין חיפויי הרצפה הקלים ביותר לניקוי ותחזוקה. שכבת המגן העליונה שלו מסייעת בדחיית לכלוך ומניעת שפשופים, וניתן לנקות אותו בקלות בעזרת סמרטוט לח וחומר ניקוי עדין.

עמידות למים:

הלינוליאום אינו חדיר למים, דבר ההופך אותו למתאים במיוחד לחללים הנוטים להירטבות כמו מטבחים או חדרי אמבטיה.

מחיר נח:

כל אחד יכול להרשות לעצמו חיפוי של לינולאום לרצפה. הוא זול, קל להתקנה ולהסרה, וכיוון שהתחזוקה שלו נוחה כל כך הוא גם חסכוני בטווח הארוך.

שקט:

לינולאום לרצפה הוא רך יותר מחיפויים רבים אחרים, כך שהוא מעמעם את קולות הצעדים של ההולכים עליו.

ידידותיות לסביבה:

לינולאום מיוצר מחומרים טבעיים מתחדשים כמו שמן פשתן (הנקרא גם לינוקסין), שרף עצים ונסורת, קל למחזר אותו והוא מתכלה במהירות. בשל רכיבי העץ שבו, ניתן להשתמש בלינולאום ישן כקומפוסט או לשרוף אותו ללא חשש מפליטת גזים מזיקים.

רב תכליתיות:

לינולאום לרצפה יכול להתאים לריצוף חדרים שונים ומגוונים כיוון שהוא מגיע באין-ספור צבעים, סגנונות וטקסטורות, כולל עיצובים יפהפיים בדוגמאות של עץ, אבן או שיש.

קל לתיקון:

הצבע של יריעת הלינולאום עובר לאורך כל השכבה, ולא נמצא רק בציפוי. משמעות הדבר היא שניתן לשפשף ולאטום מחדש שריטות, חתכים ונזקים קלים אחרים ללא שינוי ניכר בצבע הרצפה.

בריאות:

בזכות שמן הפשתן שהוא מכיל. הלינוליאום הוא חומר אנטי בקטריאלי באופן טבעי. משום כך, לינולאום לרצפה הוא הבחירה הטובה ביותר לחדרי משחק של ילדים.

 

קראו עוד >
לינולאום לרצפה בצבעים

לינולאום לרצפה בצבעים

לפרטים אודות הדגם חייגו 02-6722403
או צרו קשר

משרד 02-6722403

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בהקדם

    תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם